Hírek

Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny

Bővebben...:

Protestáns Felekezetek Országos Olimpiája

Bővebben...:

Matematikaversenyeken elért eredményeink

Bővebben...:

Román Nyelv és Irodalom Országos Olimpia

Bővebben...:

Legfrissebb videó

Támogatóink

Vezető Tanács:

Bálint-Benczédi Ferenc – püspök, a Magyar Unitárius Egyház képviselője
Dr. Rezi Elek – a polgármester kinevezett képviselője, a Protestáns Teológiai Intézet rektora 
Hegedüs Csilla – a  Városi  Tanács képviselője 
Furu Árpád – a Szülői Bizottság elnöke  
Rácz Norbert Zsolt - a Szülői Bizottság kinevezett képviselője 
Popa Márta – igazgató 
Solymosi Zsolt – aligazgató - a Vezető Tanács ülésvezetője 
Talpas Botond – a Városi Tanács képviselője 
Komjátszegi-Fábián Réka – tanító 
Kaupert Melinda – szaktanár
Szekernyés Réka – szaktanár - a Nevelési Bizottság vezetője
Korodi Alpár – szaktanár 
Dénes Éva – a VT jegyzője
 
A mindenkori Diáktanács elnöke 

Tanári kar:

  1. Albert Hajnalka, közgazdaságtan, helyettesítő tanár
  2. András Ákos, testnevelő tanár, címzetes tanár, I. fokozat
  3. Apáczai Csilla, református vallás,  helyettesítő tanár, véglegesítő vizsga
  4. Baczó Emese, fejlesztő pedagógus
  5. Balon-Ruff Andrea,angol nyelv és református vallás, címzetes tanár, II. fokozat
  6. Bartha Bea, német és angol nyelv, címzetes tanár, II. fokozat
  7. Bárdos Réka, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  8. Bicăzan Silvana Luminița, román nyelv és irodalom, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  9. Boda Attila, testnevelés, címzetes tanár, I. fokozat
  10. Boér Ágota, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  11. Breda Ildikó, angoltanár
  12. Bucur Tünde Csilla magyar nyelv és irodalom, címzetes tanár, I. fokozat - jelenleg gyermeknevelési szabadságon
  13. Butyka Anna, angol és német nyelv, helyettesítő tanár, véglegesítő vizsga -jelenleg gyereknevelési szabadságon
  14. Cserei Botond, angol és német nyelv, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  15. Dénes Bíborka, tanítónő, helyettesítő tanító 
  16. Dénes Éva, magyar nyelv és irodalom, címzetes tanár, II. fokozat
  17. Dr. Selyem Tünde, angol nyelv és irodalom, címzetes tanár, véglegesítő vizsga 
  18. Raț-Dioszegi Tímea Orsolya, tanítónő, címzetes tanító, véglegesítő vizsga-jelenleg gyereknevelési szabadságon
  19. Finta Erika, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  20. Fodor Ilka, zene és karvezetés
  21. Hegedüs Kornélia, angol nyelv és irodalom, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  22. Jakabházi Annamária, matematika, címzetes tanár, I. fokozat
  23. Jakab Melinda, tanítónő, címzetes tanító
  24. Józsa Izabella, fizika, címzetes tanár
  25. Lavinia Fetti, román nyelv és irodalom
  26. Lukács János István, magyartanár
  27. Kaupert Melinda, informatika, címzetes tanár, I. fokozat
  28. Keresztesi Polixéna, pszichológus-tanár, címzetes tanár, I. fokozat
  29. Kiss Bíborka, angol és német nyelv, címzetes tanár, II. fokozat
  30. Kind Csillarómai katolikus vallás
  31. Kocsis Ildikó, képzőművészet-rajz, címzetes tanár, I. fokozat 
  32. Komjátszegi-Fábián Réka, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  33. Korodi Alpár, történelem, címzetes tanár, I. fokozat
  34. Kovács László, technológia, helyettesítő tanár, I. fokozat
  35. Farkas Enikő, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat - jelenleg gyermeknevelési szabadságon
  36. Mihály Réka, angol nyelv, helyettesítő tanár 
  37. Majó Julianna, zene, címzetes tanár, I. fokozat - érdemfokozat
  38. Máthé Ildikó, magyar nyelv és irodalom, címzetes tanár, I. fokozat - érdemfokozat
  39. Miklós Márta, angol nyelv, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  40. Nagy Tünde, filozófia, címzetes tanár, I. fokozat 
  41. Nyitrai János, matematika, címzetes tanár, II. fokozat
  42. Orbán-Kalamár Alíz Mária, római katolikus vallás, helyettesítő tanár - jelenleg gyermeknevelési szabadságon
  43. Ördög Ödön, zene és karvezetés
  44. Pálfi Levente, tanító, címzetes tanító, I. fokozat
  45. Péter Rozália, kémia, címzetes tanár, I. fokozat - érdemfokozat
  46. Popa Mártaigazgató, fizika, címzetes tanár, I. fokozat - érdemfokozat
  47. Popescu Teodora, román nyelv és irodalom, címzetes tanár, II. fokozat
  48. Rácz Mária, unitárius vallástanár
  49. Solymosi Zsolt, aligazgató, vallástanár, címzetes tanár, II. fokozat
  50. Szatmári Gabriella, tanítónő
  51. Szász Miklós Botond, testnevelés, címzetes tanár, I. fokozat
  52. Szekernyés Réka, földrajz, címzetes tanár, I. fokozat - érdemfokozat
  53. Szentandrási Lídia, biológia, címzetes tanár, II. fokozat
  54. Timár Mária Magdolna, matematika, címzetes tanár, I. fokozat
  55. Török Melinda, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  56. Udvari Zita, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  57. Varga Gabriella, tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  58. Varga Ildikó,  tanítónő, címzetes tanító, I. fokozat
  59. Vorzsák Milán, angol nyelv és irodalom

Adminisztratív és kisegítő személyzet:

  1. Albert Hajnalka - főkönyvelő
  2. Lakatos Gabriella - titkárnő
  3. Rayka Daniela - orvosnő
  4. Gál-Juliska Ágnes - asszisztens
  5. Keresztesi Polixéna - pszichológus
  6. Vitus-Bulbuk Emese - logopédus
  7. Ágoston-Jancsi Anna - laboráns
  8. Maneszes Sándor Levente - adminisztrátor
  9. Sánta Krisztina - pénztáros
  10. Feischmidt Ildikó - könyvtáros
  11. Balázs Anna - altiszt
  12. Balázs Rozália - altiszt
  13. Csete Rozália - altiszt
  14. Dezső Rozália - altiszt
  15. Fogarasi Sándor - karbantartó (nyugdíjban)
  16. Vári Csaba - karbantartó
  17. Vincze-Minya Szilárd - karbantartó
  18. Boros Tibor, Fodor Sándor, Váncsa István, Vass Csaba - portások

         †Pallós Pál - karbantartó

FaLang translation system by Faboba
április 2018
H K Sz Cs P Szo V
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6